Pokud Vám nesedí velikost, nevyhovuje typ či barva zboží, které jste si od nás zakoupili, nabízíme Vám možnost výměny. V tomto případě nás prosím kontaktuje na telefonním čísle +420 603 719 545 nebo na adrese info@travelight.cz a zboží Vám bude po vzájemné domluvě vyměněno.

Pokud si nejste jisti, zda vám zvolená velikost bude sedět, prosím zacházejte s produktem opatrně a neztrhávejte originální visačky. Zboží musí být vráceno neporušené, tak, jak bylo od nás převzato a musí být schopné dalšího prodeje. Při výměně zboží hradíte poštovné pouze od Vás k nám. Každý případ se snažíme vyřizovat k plné spokojenosti zákazníků. 🙂

Zákony České republiky umožňují vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod do 14 dnů od převzetí zboží (odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet). V případě vrácení zboží nás prosím informujte na mail info@travelight.cz nebo na +420 603 719 545. Vytiskněte si a vyplňte tento formulář a spolu se zbožím jej zašlete na adresu provozovny uvedenou v kontaktech.