Nejlevnější doručení od 59 Kč a nad 2500 Kč úplně zdarma 🚚 Potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat na chatu nebo zavolat 🙂 Doprava a platba

Výměna či vrácení zboží

Kdyby vám vybrané zboží nesedělo nebo nevyhovovalo, rádi vám ho vyměníme. Do 14 dní nám můžete zboží vrátit.

Zboží zakoupené přes náš e-shop Travelight.cz nám můžete bez starostí vrátit nebo jej vyměnit do 14 dnů od jeho převzetí. Ujistěte se, že je zboží v původním stavu, nepoužité, nepoškozené a v původním balení. Pokud si tedy například nejste jisti zvolenou velikostí, zacházejte prosím s produktem opatrně a neporušujte originální visačky. V případě nejasností nebo jakéhokoliv problému se na nás neváhejte obrátit.

Postup výměny nebo vrácení zboží

Vyplňte tento krátký formulář a odešlete nám jej na email info@travelight.cz, případně jej vytiskněte a přiložte ke zboží. Pro zaslání zboží zpět k nám si můžete vybrat jednu z možností níže.

1. Zaslání kurýrem na naši adresu
Zboží nám zašlete na adresu: Travelight s.r.o., Míru 31, 739 61 Třinec – Kanada, +420 792 372 934, info@travelight.cz. Můžete si stáhnout předvyplněný štítek a zboží doručit na naši adresu libovolným přepravcem.

2. Zaslání přes Zásilkovnu

  • Zabalenou zásilku zaneste do jakéhokoliv podacího místa Zásilkovny (seznam poboček naleznete zde).
  • Obsluze podacího místa sdělte unikátní zpětný kód pro náš obchod: 90650988.
  • Obsluha podacího místa vytiskne a přilepí štítek na zásilku a předá jí do přepravy. Jako potvrzení obdržíte doklad o předání zásilky.
  • Částka za přepravné (59 Kč) vám bude stržena z celkové částky za vrácené zboží, nebo vám bude účtována při výměně zboží.

×