Podlážky

Ideální pod karimatku na bivakování nebo do stanu bez podlážky.

Ultralehké stany a přístřešky šetří váhu, kde se jen dá a to i na tloušťce materiálu podlahy. Proto pokud chcete maximálně prodloužit životnost podlahy vnitřního stanu a v terénu nechcete složitě vybírat ideální místo bez kamínků a větví, bude se vám podlážka hodit. V zásadě se nabízí originální podlážky (footprint) např. od Big Agnes, DD Hammocks či Sea To Summit dělané pro konkrétní modely stanů nebo oblíbená, lehká, skladná a levná fólie Tyvek.

Možná si říkáte, proč podlážka není ke stanům dodávaná přímo od výrobce a proč byste si vůbec nějakou měli pořizovat. Odpověď je jednoduchá – oproti zabudované podlážce stanu je samostatná podlážka mnohem univerzálnější a stejně jako klasická podlážka ochrání vaši nafukovací karimatku před zašpiněním či propíchnutím. Navíc s přídavnou podlážkou máte u většiny stanů možnost postavit jej v tzv. módu Fast Fly – jen přídavná podlážka s tropikem. Ne každý ji ale využije, a nám zde výrobci dávají možnost volby k dokoupení.

Pokud sáhnete po tarpu, platě, celtě nebo jiném přístřeší bez podlážky, tak dost možná přemýšlíte, na čem si ustlat, abyste si nezašpinili vybavení, nebyli vystaveni zemní vlhkosti a nepropíchli svoji drahou karimatku. Tady musíme znovu doporučit extrémně univerzální podlážku Tyvek – seženete ji u nás ve verzi pro jednu nebo pro dvě osoby. Pokud by vám bílá barva Tyveku byla opravdu proti srsti, máme v nabídce taky o něco těžší, ale robustnější podlážku s kotvícími oky od Klymit ve dvou velikostech – Regular nebo Large.

V extrémní nouzi se pod větší podlážku také můžete schovat při dešťových přeháňkách, nebo pod ní na příhodných místech přespat. Samostatná podlážka, která není v konstrukci stanu přímo zabudovaná lze při poškození vždy snadno vyměnit a přizpůsobit požadavkům konkrétního treku.

Zobrazuji všech 25 výsledků

Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků nás doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Mrkněte na naše recenze na Heurece.

  • Rychlost
Anonym, před 9 dny
zboží skladem rychlá expedice pečlivě zabaleno
Anonym, před 11 dny
Doporučuji všem, kteří to myslí s pohybem v přírodě vážně i nevážně, aby se odprostili od toho, že pokud něco není "Adidas", tak že to není to pravé. Stačí se podívat na recenze nejen na heurece, ale i třeba na travelightu. Musím říct, že recenze Martina Bence mě mmj. přesvědčila o tom, že bunda od Cumulusu je ta správná volba i přesto, že jsem váhal mezi výrobky od známějších výrobců s delší historií. Bundu jsem vyzkoušel hned první den po přijetí z balíkovny a super...úžasný střih (mám vel.S, měřím 170 cm a mám cca 71 kg). Kapuce větší, ale neva. Bunda je na "živo" ještě hezčí než na obrázcích. Bunda asi nebude pro někoho, kdo celý den stojí u vleku při teplotách hluboko pod nulou, ale pro aktivní pohyb je naprosto boží...doporučuju.
Anonym, před 25 dny

×