Doprava a platba

Podrobné informace o tom, jak si od nás můžete zboží nechat doručit, a jak ho můžete zaplatit.

Výměna či vrácení zboží

Kdyby Vám náhodou něco nesedělo nebo nevyhovovalo, nabízíme Vám možnosti výměny nebo vrácení zboží.

Reklamační řád

Na co se reklamace vztahují a jak postupovat, kdyby se náhodou něco pokazilo.

Obchodní podmínky

Přehledné obchodní podmínky zpracované podle Asociace pro elektronickou komerci.


Proces nákupu

 1. Výběr
  Zboží můžete u nás vyhledávat hned několika způsoby. Pomocí hlavního menu, kde je zboží kategoricky děleno, kliknutím na logo jednotlivé značky pod hlavní banerem nebo vyhledáváním zadáním názvu zboží po kliknutí na lupu v menu.
 2. Nákupní batoh
  Do nákupního batohu se dostanete kliknutí na ikonu batohu v menu. Zde si můžete prohlédnou zboží, které jste si do něj přidali, upravovat jeho množství nebo ho z batohu vytáhnout. Jestliže máte slevový kupón, můžete jej vložit do okna ”Kód kupónu” a zmáčknout tlačítko ”Použít kupón”, pokud je kupón funkční, aplikuje se sleva. Taky si hned můžete zvolit způsob dopravy, který vám nejvíce vyhovuje.
 3. Přejít do pokladny
  Ocitnete se na pokladně, kde se můžete přihlásit ke svému účtu. Nakoupit můžete samozřejmě i bez něj. Do formuláře zadáte svoje fakturační údaje. Pokud dolní části nezvolíte možnost ”Doručit na jinou adresu?”, bude doručovací adresa stejná jako fakturační. Zadané údaje si aspoň 2x zkontrolujte. V pravé části si můžete vybrat preferovaný způsob dopravu a platby. Pokud souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, odškrtnete pole a kliknutím na velké oranžové tlačítko odešlete objednávku.
 4. Odeslání objednávky
  Po odeslání objednávky se Vám zobrazí stránka s celkovou rekapitulací. Pokud jste zvolili platbu převodem, naleznete zde i instrukce k platbě. Vše Vám pro jistotu ještě přijde i do mailu. Prosíme o provedení platby co nejdříve, zboží expedujeme až po tom, co peníze dorazí na náš účet. Pokud si všimnete nějaké chybičky v zadaných údajích, množství či typu zboží, dejte nám vědět, opravíme to.