Summit To Eat smažená rýže s kuřecím masem

149 

Popis

Summit to eat

Absolutní novinka ve světě dehydrované stravy

Summit to eat nabízí opravdu uspokojující jídla, s cílem dobít palivo pro jakékoliv dobrodružství. Pokrmy jsou nutričně vyváženy přírodními přísadami. Ať už koukáš po teplé snídani, výživném hlavním pokrmu nebo chutném dezertu, vždy můžeš se spolehnout na zdravé a vydatné jídlo od Summit to eat, který už za tebe uvařil, teď stačí jenom přidat vodu a konzumovat. Jídla od Summit to eat jsou lehké, pohodlné, výživné a hlavně skvěle chutnají!

Skladem

Dostupné do 3 dnů
149 

Složení:

Dlouhozrnná rýže (36%) / kuřecí maso (14%) / cibule (13%) / červená paprika (8%) / zelené fazolky (8%) / sladká kukuřice (8%) / řepkový olej, vaječná omeleta, drcený česnek, Teriyaki omáčka (sójová omáčka (voda, sůl, GM free sójové boby, pražená pšenice, cukr,)  cukr, vinný ocet, zázvor, sůl, česnek, kukuřičný škrob), sůl, bílý pepř.

Příprava:

1. Odtrhni okraj pytlíku
2. Vyjmi sáček obsahující pohlcovač kyslíku
3. Do pytlíku nalej horkou vodu 350 ml a zamíchej
4. Uzavři pytlík a obsah ponechej rehydratovat
5. Po osmi minutách zamíchej a můžeš konzumovat, případně dochuť

Pokud nechceš zbytečně špinit nádobí, můžeš jídlo konzumovat přímo z pytlíku.

Nutriční hodnoty:

VýrobceSUMMIT TO EAT
Počet porcí1
Hmotnost balení121 g
Hmotnost po přípravě471 g
Energetická hodnota617 Kcal
Bílkoviny26.0 g
Sacharidy61.0 g
Z toho cukry9.0g
Tuky28.4 g
Z toho mastné kyseliny2.4 g
Vláknina6.8 g
Alergenyobiloviny obsahující lepek (pšenice)
Max. trvanlivost od data výroby7 let

Obecné výhody vymrazovaných potravin

Vzhled – Na rozdíl od potravin sušených na vzduchu, které se zmenšují a scvrkávají v důsledku vysoké teploty zpracování, si potraviny připravené vymrazováním zachovávají strukturu a tvar. Po přidání vody se potraviny rehydratují a vrátí se do původní podoby.

Chuť – Vymrazováním se pouze odstraní voda, chuť se nemění. Lyofilizované potraviny si tedy zachovají prakticky všechny původní chutě, vitamíny a nutriční hodnoty.

Hmotnost – Vymrazováním se potraviny zbaví 98% vody. Tím se výrazně sníží jejich hmotnost, což usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na dopravu. Například 10 kg jahod váží pouze 1 kg po vymrazení – jednu desetinu své původní váhy! Rychle se však mohou rehydratovat zpět do své původní hmotnosti.

Trvanlivost – Potraviny lze skladovat po několik měsíců či let při pokojové teplotě bez jakéhokoliv poškození nebo

Nízké náklady skladování – Mohou být uloženy v pokojové teplotě, nevyžadují nákladné studené nebo chlazené skladovací prostory, takže je uskladnění mnohem levnější.

Co si myslíme

Vymražované potraviny mají jedinou velkou nevýhodu a to je poměrně vysoká cena oproti klasickým potravinám. A pokud plánuješ cestu na delší dobu, tento druh stravování ti ji může pěkně prodražit.

Pokud ale vyrážíš na pár denní trip, vezmeš si s sebou pár jídel a skvěle si tak obohatíš svůj jídelníček a rychle doplníš potřebné živiny. Ušetříš tak nějaké místo a hmotnost v tvém batohu, a navíc nemusíš špinit svoje nádobí.

Hmotnost128 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Summit To Eat smažená rýže s kuřecím masem”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Free WordPress Themes