Summit To Eat míchaná vajíčka se sýrem

149 

Popis

Summit to eat

Absolutní novinka ve světě dehydrované stravy

Summit to eat nabízí opravdu uspokojující jídla, s cílem dobít palivo pro jakékoliv dobrodružství. Pokrmy jsou nutričně vyváženy přírodními přísadami. Ať už koukáš po teplé snídani, výživném hlavním pokrmu nebo chutném dezertu, vždy můžeš se spolehnout na zdravé a vydatné jídlo od Summit to eat, který už za tebe uvařil, teď stačí jenom přidat vodu a konzumovat. Jídla od Summit to eat jsou lehké, pohodlné, výživné a hlavně skvěle chutnají!

Skladem

Dostupné do 3 dnů
149 

Složení:

Vajíčka (pasterovaná celá vejce, slunečnicový olej, sušené odtučněné mléko, citrónová šťáva, sůl (75%) / sýrová omáčka (plnotučné mléko, smetana (mléko) , cibule,  sýr Leicester (mléko), sýr Cheddar (mléko),  sýr Mozzarella (mléko), řepkový olej,  kukuřičná mouka, sůl,  bílý pepř (25%).

Příprava:

1. Odtrhni okraj pytlíku
2. Vyjmi sáček obsahující pohlcovač kyslíku
3. Do pytlíku nalej horkou vodu 260 ml a zamíchej
4. Uzavři pytlík a obsah ponechej rehydratovat
5. Po osmi minutách zamíchej a můžeš konzumovat, případně dochuť

Pokud nechceš zbytečně špinit nádobí, můžeš jídlo konzumovat přímo z pytlíku.

Nutriční hodnoty:

VýrobceSUMMIT TO EAT
Počet porcí1
Hmotnost balení80 g
Hmotnost po přípravě370 g
Energetická hodnota469 Kcal
Bílkoviny30.8 g
Sacharidy12.4 g
Z toho cukry5.0 g
Tuky32.0 g
Z toho mastné kyseliny11.8 g
Vláknina4.0 g
Alergenymléko, vejce
Max. trvanlivost od data výroby7 let

Obecné výhody vymrazovaných potravin

Vzhled – Na rozdíl od potravin sušených na vzduchu, které se zmenšují a scvrkávají v důsledku vysoké teploty zpracování, si potraviny připravené vymrazováním zachovávají strukturu a tvar. Po přidání vody se potraviny rehydratují a vrátí se do původní podoby.

Chuť – Vymrazováním se pouze odstraní voda, chuť se nemění. Lyofilizované potraviny si tedy zachovají prakticky všechny původní chutě, vitamíny a nutriční hodnoty.

Hmotnost – Vymrazováním se potraviny zbaví 98% vody. Tím se výrazně sníží jejich hmotnost, což usnadňuje manipulaci a snižuje náklady na dopravu. Například 10 kg jahod váží pouze 1 kg po vymrazení – jednu desetinu své původní váhy! Rychle se však mohou rehydratovat zpět do své původní hmotnosti.

Trvanlivost – Potraviny lze skladovat po několik měsíců či let při pokojové teplotě bez jakéhokoliv poškození nebo

Nízké náklady skladování – Mohou být uloženy v pokojové teplotě, nevyžadují nákladné studené nebo chlazené skladovací prostory, takže je uskladnění mnohem levnější.

Co si myslíme

Vymražované potraviny mají jedinou velkou nevýhodu a to je poměrně vysoká cena oproti klasickým potravinám. A pokud plánuješ cestu na delší dobu, tento druh stravování ti ji může pěkně prodražit.

Pokud ale vyrážíš na pár denní trip, vezmeš si s sebou pár jídel a skvěle si tak obohatíš svůj jídelníček a rychle doplníš potřebné živiny. Ušetříš tak nějaké místo a hmotnost v tvém batohu, a navíc nemusíš špinit svoje nádobí.

Hmotnost80 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Summit To Eat míchaná vajíčka se sýrem”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Free WordPress Themes