Prodáváme jen testované ultralehké vybavení, které se nám osvědčí
Na on-line chatu vám radíme denně až do pozdních večerních hodin
Umíme doručení domů nebo na 4297 výdejních míst už na 2. den

Méně námahy,
více zábavy

Možná to vypadá, že jsme váhou batohu posedlí. Proč? Sami totiž víme, že když vám odpadnou problémy s puchýři, otlaky a zařezávajícími se popruhy, je to jiné kafe. Svou energii a pozornost můžete plně soustředit na okolní přírodu. Své cesty si začnete užívat mnohem více a do přírody budete chtít vyrážet častěji. Postupně se vám otevřou nové možnosti větších denních vzdáleností, díky čemu se třeba podíváte na treky a do míst, na které doteď nebyl čas. To vše znamená více dobrodružství, na která budete lépe vzpomínat!

Blog v ultralight stylu

Děláme rozhovory s cestovateli, testujeme pro vás nové produkty a tvoříme kolem sebe komunitu nadšenců stejných jako my.

Přejít na blog

Zrozeno na cestách

K ultralehkému vybavení jsme dostali podobně jako většina lidí. S narůstající vzdáleností a pravidelností našich cest rostla potřeba váhu batohu řešit. V poměrně krátkém čase jsme dokázali dostat původní váhu batohů z 20+ kilogramů na třetinu a mohl jsme zažít ten neuvěřitelný kontrast.

Minimalismus v cestování nás časem pohltil natolik, že jsme se v roce 2017 rozhodli spustit vlastní projekt, který se ultralehkému vybavení a cestování nalehko bude věnovat. Od myšlenky založení až dodnes jsou cíle naše projektu stejné – ukázat vám, že s lehčím batohem je to mnohem větší zábava, a že i vy můžete cestovat nalehko. Chceme v Česku zpřístupnit zajímavé značky a produkty ultralehkého vybavení a inspirovat vás k pěším dobrodružstvím, pobytu a spaní v přírodě.